Etichetă Olanda

Scurt azi, despre lumina din oameni

Aseară am fost la concert Florence and the Machine, al treilea pentru mine. Vă recomand măcar o dată în viața asta, atmosfera e incredibilă, electrică, îmi e greu să explic, am mers la sute de concerte, dar cele ale lui…

Vacanța de toamnă acasă

A început vacanța copiilor în România, a noastră tocmai s-a terminat. Nu am plecat nicăieri de data asta, prilej cu care am economisit probabil cel puțin două mii de euro. Se duc în contul de economii, ceea ce e foarte…